Grupa Podstawowa Grupa Zaawansowana
Poniedziałek 17:30 - 18:25
sala do ćwiczeń
18:30 - 19:25
sala do ćwiczeń

19:30 - 20:25
Marszobieg
Wtorek 17:30 - 18:25
sala do ćwiczeń
17:30 - 18:25
sala do ćwiczeń
Środa 17:30 - 18:25
marsz
18:30 - 19:25
marszobieg
Czwartek 17:30 - 18:25
sala do ćwiczeń
18:30 - 19:25
sala do ćwiczeń
Piątek 17:30 - 18:15
zajęcia online
17:30 - 18:15
zajęcia online

Aqua aerobic

innowacyjna forma spalania kalorii podczas treningu w wodzie opartego w głównej mierze na intensywnych ćwiczeniach, konkurencjach, tańcu i radosnym uwalnianiu energii.

Ćwiczenia na sali

połączenie zróżnicowanych form treningu cardio z elementami wzmacniającymi mięśnie brzucha, ud, pośladków i ramion. Kwalifikacja Uczestników Klubu do właściwej grupy pod względem poziomu zaawansowania, pozwala na stałe podnoszenie swoich możliwości, wydolności organizmu i skuteczne kształtowanie sylwetki.

Marszobiegi

forma treningu na świeżym powietrzu polegająca na szybkim marszu (lub marszu z bieganiem w grupie zaawansowanej), pozwalającym na utrzymanie odpowiedniego tętna (65-85 % maksymalnego tętna wysiłkowego) przez całą trasę, co pozwala na zmaksymalizowanie spalania tkanki tłuszczowej. Marsze na świeżym powietrzu to także możliwość wzmocnienia systemu immunologicznego, dotlenienia mózgu, poprawy koncentracji, eliminacji syndromu przewlekłego stresu i zmęczenia i poprawienia ukrwienia skóry.

Warsztaty dotyczące zasad prawidłowego odżywiania (warsztaty dietetyczno-kulinarne)

w każdym miesiącu dla Uczestników Klubu bezpłatna prelekcja dotycząca zasad prawidłowego żywienia wraz z degustacją przykładowych dań i składników. Ponadto, wszyscy Klubowicze objęci są stałą bieżącą opieką dietetyczną. Dietetyk w oparciu o badania i wywiad rozpisze dietę, która będzie odpowiednio zbilansowana dla każdego uczestnika, zapewniając właściwe odżywienie dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Konsultacje psychoterapeutyczne

psychoterapia motywuje do zmiany – poprzez zrozumienie, co przeszkadza, a co pomaga w odchudzaniu, jakie jest nieświadome źródło nadmiernego objadania się. Psychoterapia pozwala na przejście przez proces wygaszania destrukcyjnych nawyków i zastąpienie ich korzystnymi. Zajęcia prowadzą do refleksji nad samym sobą, uczą jak poradzić sobie ze stresem i innymi trudnymi emocjami, otwierają możliwość skorzystania ze swoich indywidualnych wewnętrznych i zewnętrznych zasobów.


Konsultacje psychoterapeutyczne odbywają się w gabinecie ul. Do Studzienki 63 Gdańsk (gabinet 107)

Zajęcia ruchowe odbywają się na terenie klubu sportowego Spójnia ul. Słowackiego 4 Gdańsk (koło Galerii Bałtyckiej)

Zajęcia aqua aerobiku odbywają się na basenie Centrum Sportu Akademickiego PG Al. Zwycięstwa 12 (koło Multikina)